Birebir Yoga Dersi

Herkes Yoga yapabilir. Her yaş grubu ve farklı beden tiplerine sahip kişiler yoganın türlü türlü faydalarından yararlanabilir. Stüdyo derslerine katılmayanlar, grup halinde yoga yapmaktan hoşlanmayanlar, günlük programına yogayı dilediği şekilde dahil etmek isteyenler kendilerine en uygun zamanlarda birebir yoga dersi alabilir.

Birebir Yoga dersinin faydaları nedir?

Birebir yoga dersi ile daha hızlı, daha anlaşılır ve temelleri daha sağlam bir yoga disiplinine sahip olursunuz. Eğitmeniniz ile kuracağınız bağ ve eğitmeninizin tüm gelişiminizi gözetleyebilmesi sahip olacağınız yoga rutininizin kalitesini doğrudan etkiler. Hem öğrenme süreci daha hızlı gerçekleşir hem de yapılan hareketler daha doğru olur. Birebir yoga dersinde hareket serileri ve zorluk dereceleri öğrencinin seviyesine göre özel belirlenir. Öğrencinin anatomik yapısı ve geçmiş rahatsızlıkları göz önünde bulundurularak Hatha, Vinyasa ve Yin Yoga çalışmalarının farklı kombinasyonlarından oluşan egzersiz planları oluşturulur.

Eğitmenler

Tuğba

Tuğba Tezer

Tuğba yıllar önce bir gün, merak ettiği için, bir yoga seansına girdi. Çıktığında garip hissediyordu; iyi anlamda! Sonra, ‘biraz daha öğreneyim’ diye düşünerek sayısız atölye ve programlara katıldı. Şarkı söylemeyi, hayvanları, insanların gözündeki ışıkları seviyor!

Stüdyo Kuralları

  • Tüm iptal ve değişikler en az 12 saat önceden yapılmalıdır. Daha geç yapılan iptallerde seansı veren eğitmen tarafından seans yapılmış kabul edilir ve ücret tam olarak tahsil edilecektir.
  • Ders süresi 50 dakikadır.
  • Ders süresince ayaklarda çorap olmalıdır.
  • Derse geç gelişler ders alma sürenizi kısaltacaktır. Bir sonraki misafirimiz bekletilmeyecek ve ders tam vaktinde bitirilecektir.
  • Sabitlenmiş ders saatleri sizin tarafınızdan 3 kez iptali durumunda sabit saatiniz otomatikman kaldırılacaktır.
  • Ödemeler derslerden önce yapılmalıdır.
  • 10 derslik paketler 4 hafta, 20 derslik paketler 9 hafta, 30 derslik paketler ise 15 hafta geçerlidir.

Fırsat Paketleri

Herkesin ihtiyacına göre uzmanlarımız tarafından belirlenmiş derslerimizi sizler için daha avantajlı hale getirdik. Paket halinde ders alarak %30’a varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Tanışma Dersi

Her bedenin egzersiz gereksinimi farklıdır. Hem kendimizi size tanıtmak hem de bedeninizin ihtiyaçlarını size anlatmak için Tanışma Randevusu oluşturun.