Özel Aletli Pilates (Reformer Pilates) Dersi

Herkesin vücudu ve vücudunun gereksinimleri farklıdır. Doğru bir egzersiz programı oluşturabilmek için vücudu ve alışkanlıklarını detaylı bir şekilde incelemek gerekir. Özel pilates dersi buna olanak tanır. Pilates temelinde birebir ilgi isteyen bir egzersizler bütünüdür. Grup derslerinde birden fazla kişiyle eğitmenlerin aynı anda detaylı bir şekilde ilgilenebilmesi maalesef mümkün değildir. Her hareketin doğru yapılıp yapılmadığı, aletin doğru bir şekilde kullanılıp kullanılmadığının dikkatli bir şekilde eğitmen tarafından gözetlenmesi ve varolan hataların düzeltilmesi gerekir.

Aletli Pilateste neden özel ders tercih edilir?

Aletli pilateste kullanılan birden çok alet vardır. Reformer, Cadillac, Chair, Barrel gibi aletlerin kendine özel yayları, çekme halatları ve itme noktaları vardır. Her aletin egzersiz hareketleri ve yapılış biçimleri farklıdır. Bu nedenle eğitmenin öğrenciyle birebir olarak ilgileniyor oluşu hem bu sistemin daha sağlıklı ilerlemesini hem de öğrencinin gelişim süresini kısaltarak daha çabuk sonuç alınmasını sağlar. Bu yüzden grup derslerinden ziyade orjinalinde olduğu gibi birebir ilgilenilen özel ders tercih edilmesi daha yararlı olur.

Eğitmenler

Bihter

Bihter Bulut Demiryoğuran

Gösteri sanatları ve işletme okudu. Uzun yıllar dansın bir çok çeşidiyle ilgilendi. Kızı doğduktan sonra pilatesle tanıştı. Bedenine ve ruhuna çok iyi geldiğini hissetti. Eğitimlerini tamamlayıp Piada pilatesi kurmaya karar verdi.

Stüdyo Kuralları

  • Tüm iptal ve değişikler en az 12 saat önceden yapılmalıdır. Daha geç yapılan iptallerde seansı veren eğitmen tarafından seans yapılmış kabul edilir ve ücret tam olarak tahsil edilecektir.
  • Ders süresi 50 dakikadır.
  • Ders süresince ayaklarda çorap olmalıdır.
  • Derse geç gelişler ders alma sürenizi kısaltacaktır. Bir sonraki misafirimiz bekletilmeyecek ve ders tam vaktinde bitirilecektir.
  • Sabitlenmiş ders saatleri sizin tarafınızdan 3 kez iptali durumunda sabit saatiniz otomatikman kaldırılacaktır.
  • Ödemeler derslerden önce yapılmalıdır.
  • 10 derslik paketler 4 hafta, 20 derslik paketler 9 hafta, 30 derslik paketler ise 15 hafta geçerlidir.

Fırsat Paketleri

Herkesin ihtiyacına göre uzmanlarımız tarafından belirlenmiş derslerimizi sizler için daha avantajlı hale getirdik. Paket halinde ders alarak %30’a varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Tanışma Dersi

Her bedenin egzersiz gereksinimi farklıdır. Hem kendimizi size tanıtmak hem de bedeninizin ihtiyaçlarını size anlatmak için Tanışma Randevusu oluşturun.