Grup Mat Pilates nedir?

Grup halinde hareket etmenin sağladığı enerji ve motivasyondan faydalanmak için 4-5 kişi ile sınırlanmış gruplar halinde minder üzerinde gerçekleştirilir. Diğer pilates türlerinde olduğu gibi amaç beden gelişimi, beden üzerinde kontrol ve sağlıklı bir yaşama sahip olmaktır. Grup Mat Pilatesi reformer aletinin üzerinde yapılan aletlerin mindere uyarlanmış versiyonudur.

Reformer aletindeki el ve ayak mekanizmaları, omuz destekleri, ayak barları ve yaylar, kişilerin daha kontrollü bir şekilde egzersiz gerçekleştirmesini sağlar. Grup Mat Pilates dersi ise düz bir zeminde minder üzerinde yatarak ya da oturularak egzersiz yapılır.

Grup Mat Pilateste hangi ekipmanlar kullanılır?

Mat, Pilates topu, elastik bant, pilates çemberi, sağlık topu ve dumbell gibi yardımcı ekipmanların kullanıldığı egzersiz hareketleri vardır.

Not: Arkadaşlarınızla kendi grubunuzu oluşturabilirsiniz.

Eğitmenler

Bihter

Bihter Bulut Demiryoğuran

Gösteri sanatları ve işletme okudu. Uzun yıllar dansın bir çok çeşidiyle ilgilendi. Kızı doğduktan sonra pilatesle tanıştı. Bedenine ve ruhuna çok iyi geldiğini hissetti. Eğitimlerini tamamlayıp Piada pilatesi kurmaya karar verdi.

Stüdyo Kuralları

  • Tüm iptal ve değişikler en az 12 saat önceden yapılmalıdır. Daha geç yapılan iptallerde seansı veren eğitmen tarafından seans yapılmış kabul edilir ve ücret tam olarak tahsil edilecektir.
  • Ders süresi 50 dakikadır.
  • Ders süresince ayaklarda çorap olmalıdır.
  • Derse geç gelişler ders alma sürenizi kısaltacaktır. Bir sonraki misafirimiz bekletilmeyecek ve ders tam vaktinde bitirilecektir.
  • Sabitlenmiş ders saatleri sizin tarafınızdan 3 kez iptali durumunda sabit saatiniz otomatikman kaldırılacaktır.
  • Ödemeler derslerden önce yapılmalıdır.
  • 10 derslik paketler 4 hafta, 20 derslik paketler 9 hafta, 30 derslik paketler ise 15 hafta geçerlidir.

Fırsat Paketleri

Herkesin ihtiyacına göre uzmanlarımız tarafından belirlenmiş derslerimizi sizler için daha avantajlı hale getirdik. Paket halinde ders alarak %30’a varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Tanışma Dersi

Her bedenin egzersiz gereksinimi farklıdır. Hem kendimizi size tanıtmak hem de bedeninizin ihtiyaçlarını size anlatmak için Tanışma Randevusu oluşturun.